Visas kategorijas
EN

Pievienojieties semookii un izveidojiet
jūsu bizness ir ienesīgāks

Kļūsti par pārdevēju

mūsu partneriem

Augsta peļņas norma

Jūsu panākumi ir mūsu panākumi. Attīstiet savu biznesu ātrāk un iegūstiet lielāku tirgus daļu ar pievilcīgāku MSRP pēc konkurētspējīgas cenas un komisijas maksas par katru Semookii izpārdošanu.

Tirgu graujoši produkti

Mūsu pētniecības un attīstības komandai ir vairāk nekā 25 gadu visaptveroša akumulatoru sistēmu projektēšanas pieredze. Mēs turpinām investēt moderno tehnoloģiju un akumulatoru uzglabāšanas sistēmu ražošanā. Izmantojot sev piederošu ražošanas līniju un stingru kvalitātes kontroli, Semookii garantē pieņemamus un kvalitatīvus jaudas risinājumus un nodrošina 12 mēnešu garantiju produktam.

Krājumu uzskaite un īss izpildes laiks

Saglabājot īsus jūsu izgatavotā izstrādājuma izpildes laikus, mēs izpildām savu apņemšanos nodrošināt veiksmīgu izplatītāju, uzkrājot veselīgu labāko pārdevēju sarakstu steidzamām vajadzībām.

Teritorijas aizsardzība

Jūs varat izvēlēties kļūt par mūsu ekskluzīvo/neekskluzīvo izplatītāju. Semookii turpina augt visā pasaulē, tomēr mēs neticam izplatītāju tīklu pārsātinājumam. Mēs darām visu iespējamo, lai nodrošinātu vienkāršus, elastīgus un abpusēji izdevīgus risinājumus jebkurai partnerībai un izplatītājam.

Pastāvīgs atbalsts

Mēs nodrošinām profesionālus mārketinga materiālus, tostarp pilnu katalogu, produktu datu lapu un prezentāciju tīmeklī ar dīlera meklētāju un tiešus norādījumus uz jūsu uzņēmumu, kā arī pastāvīgu tehnisko apmācību, atsaucīgu pēcpārdošanas atbalstu, jaunākās ziņas par produktiem un tehnoloģijām utt.

Plašs tirgus

vērtīgi produkti

izplatīšana un partnerības izmeklēšana

Paldies, ka interesējaties kļūt par Semookii pilnvaroto izplatītāju. Lūdzu, nosūtiet mums ziņojumu, aizpildot zemāk esošo veidlapu, un mēs ar jums sazināsimies tuvākajā laikā.

TOPS