Visas kategorijas
EN

GAIDZĀKAI, DROŠĀKAI UN SKAISTĀKAI DZĪVEI

Mēs ticam pasaulei, kurā tīrā enerģija ir pieejama jebkurā vietā un laikā.

Mēs ticam daudzveidīgai dzīves interpretācijai, kurā ikviens ir brīvs no spēka trūkuma, lai izpētītu savu dzīvesveidu un būtību.

Mēs uzskatām, ka drošība ir augstākā prioritāte. Ar vairāk nekā 25 gadu pētniecības un attīstības komandām, kas koncentrējas uz akumulatoru enerģijas uzglabāšanas sistēmu projektēšanu, mēs esam apņēmušies nodrošināt uzticamu enerģiju, stabilu sistēmas veiktspēju un drošus produktus.

Semookii, MPMC zīmols
KĀ TAS SĀKĀS

Bija skaista 2008. gada vasara, uzņēmums MPMC POWERTECH CORP. tika dibināts Šanhajā, Ķīnā. Veltoties mobilo hibrīda enerģijas risinājumu nodrošināšanai ar pakalpojumu visā pasaulē, 2011. gadā tika izstrādāts pirmais ar saules enerģiju darbināms apgaismes tornis, un MPMC sāka savu Zaļās enerģijas ceļojumu.

Optimizējot saules enerģiju, vēja turbīnas, dīzeļdegvielu, litija jonu akumulatorus un enerģijas uzglabāšanas sistēmu, MPMC ir piedāvājis mūsdienīgus integrētas/sadales enerģijas risinājumus gan tīklā, gan ārpus tā daudzās lietojumprogrammās, tostarp kalnrūpniecībā, telekomunikācijās. , noma, celtniecība, ārzonas un tā tālāk. 14 gadus MPMC ir veiksmīgi eksportējis elektroenerģijas ražošanas produktus uz vairāk nekā 120 valstīm, izveidojis meitasuzņēmumus un birojus ASV, Dienvidāfrikā, DOM, Apvienotajā Karalistē, AAE un Ķīnā, kā arī ieguvis godīgu reputāciju kā uzticams ražotājs un uzticīgs partneris.

2021. gadā MPMC ir uzbūvējis jaunu litija jonu akumulatoru ražošanas līniju Dzjansu, Ķīnā, un piedzima Semookii. Ar mērķi palīdzēt sasniegt oglekļa neitralitāti, radīt tīrākus un viedākus elektroenerģijas ražošanas risinājumus klientiem, Semookii ir jauns, spēcīgs un VIENMĒR APŅĒMUMS.

TAS VISS IR PAR KVALITĀTI

Semookii, kas mantojusi no MPMC stingras kvalitātes kontroles sistēmas politiku, ir stingrs kvalitātes kontroles process. Katrai produktu partijai ir ražošanas līnijas ieraksti, kas izseko reāllaika ražošanas un testēšanas apstākļus. Dati tiks saglabāti ilgstošai novērošanai un garantētu viendabīgumu, kas samazina bojātu produktu ar sliktu izskatu.

Katrs Semookii produkts izmanto labi pazīstamu zīmolu akumulatoru elementus, izturīgu struktūru un ilgstošus materiālus. Semookii cenšas padarīt klientus apmierinātus ar efektīvu enerģijas uzglabāšanas sistēmu, nepārtrauktiem jauninājumiem un secīgiem uzlabojumiem.

MŪSU VĒRTĪBA

 • Profesija
  Profesija
 • Sadarbība
  Sadarbība
 • Stingrība
  Stingrība
 • inovācijas
  inovācijas
 • atbildība
  atbildība
 • Progress
  Progress

Sertifikācija

ĀRPUS ENERĢIJAS

ĀRPUS ENERĢIJAS

Semookii pārnēsājamās spēkstacijas nav tikai rezerves vai avārijas enerģijas avots, bet gan dzīvesveida izvēle, lai dzīvotu mirklī, dalīšanās, atsvaidzināšanas un brīvības mirklis.

Uzziniet vairāk
Aug kopā ar Semookii

Aug kopā ar Semookii

Semookii meklē savstarpēju labumu un vienmēr ir patiesi uzturējusi partnerību. Pievienojies mums. Aptveriet daudzsološu nākotni strauji augošajā atjaunojamās enerģijas ražošanas nozarē.

Uzziniet vairāk
TOPS